ARD VISAGE studio Hanky Čurdové

Ing.arch. HANA ČURDOVÁ

Architektka tváří ARD Visage

Hana Čurdová je mladou, úspěšnou podnikatelkou a majitelkou brněnského studia ARD Visage a nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay.

V oboru se pohybuje již třetím rokem. V práci s krásnem začínala od mladých školních let, s nadšením jako praktikant v architektonických ateliérech a po absolvování Architektury VUT Brně roku 2011 a 11 letech práce s krásou anorganickou přestoupila na práci s krásou organickou. Jak sama říká: „stále mě baví fasády :-)”. V roce 2011 v rámci rozšíření dovedností absolvovala kurzy líčení, barvového poradentství, svatebního líčení, foto make-upu, péče o pleť, podnikání. Od října roku 2011 založila své studio ARD Visage Hany Čurdové a věnuje se podnikání v oblasti kosmetiky a krásy.

Její tým cca 35 kosmetických poradkyň a vizážistek pomáhá ženám nalézt svou vnitřní i vnější krásu a učí je jak pečovat o svou pleť a líčit se.

Spolupracuje s fotografy a je partnerem mnoha společenských akcí. Organizuje i vlastní školící akce, večery na téma krásy a kariéry úspěšné ženy.

 

ARD VISAGE

Vám nabízí své služby v oblasti vizážistiky, individuálního školení péče o pleť, vizáže a vizážistických proměn.

Speciální kapitolou a velkou radostí je koordinace stylu, líčení nevěst a kompletní servis pro jejich sebevědomí a krásu.

ARD Visage je specialista na kosmetické poradenství a spolupracuje s předním výrobcem kosmetiky Mary Kay.

Firmám nabízíme kompletní servis na eventech, firemních večírcích, a společenských akcích.